Nasze produkty pakujemy z najwyższą starannością, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Odpowiednie przechowywanie herbaty jest istotne dla zachowania jej smaku oraz aromatu.

Herbaty sypane pakujemy w specjalnie do tego przeznaczone torebki, zamknięte szczelnym zgrzewem, dzięki czemu herbata zachowuje wszystkie swoje właściwości. Każde opakowanie zawiera klips, dzięki temu  po otwarciu można ponownie szczelnie zamknąć torebkę.

Każda torebka z sypaną herbatą jest umieszczana w eleganckiej tubie, która występuje w dwóch rozmiarach - mała i duża. Mała tuba przeznaczona jest do herbaty pakowanej po 50g, natomiast duża tuba dla herbaty pakowanej po 100g.

jak2.jpg

jakpakujemy2.png

Nasze herbaty w kształtach pakowane są pojedynczo w szczelnie zamykaną torebkę wraz z wkładką zawierającą informacje m.in. o składzie oraz sposobie przygotowania. Dostępne są do kupienia na sztuki lub w zestawie. Jeżeli chcesz spróbować wszystkie smaki i zobaczyć każdy kształt wybierz ZESTAW MIX.

Zestawy pakowane są w urocze pudełka przewiązane wstążką.

Jeżeli szukasz prezentu dla bliskiej osoby to nasze herbaty idealnie sprawdzą się jako śliczny i zaskakujący podarunek dzięki swoim pięknym opakowaniom!