Witajcie. Zapraszam do Teabag. Miejsce, w którym chcę gościć każdego. Inspiracja, która towarzyszyła mi przy kreowaniu tego projektu była prosta i wypływała wprost z pojmowania przeze mnie relacji między ludźmi.

Od kiedy pamiętam zawsze sprawiało mi przyjemność obdarowywanie innych, czasem mały drobiazg potrafi sprawić, że świat dla drugiej osoby staje się bardziej kolorowy. Swego czasu szukałam pomysłu na niepozorny, ale zarazem unikalny podarunek dla bliskiej osoby. To właśnie wtedy po raz pierwszy w mojej głowie zakiełkowała idea na Teabag.

Mam głębokie przekonanie, że drobne i piękne rzeczy potrafią wprawić nasz świat      w ruch. Chciałabym, aby każdy potrafił cieszyć się z małych rzeczy i miał w sobie chęć obdarowywać nimi innych ludzi. Dlatego właśnie stworzyłam Teabag…

teabag-G-15.jpg

Jeśli chcesz, aby wypicie filiżanki herbaty stało się dla Ciebie czymś więcej, aby było spotkaniem smaku i sztuki oraz obietnicy niespodzianki to w Teabag odnajdziesz to wszystko.

Każde opakowanie naszej herbaty kryje w sobie kuszącą nutę inspirujących smaków i wrażeń. Proponujemy piękny i osobliwy design naszych opakowań, w których kryją się herbatki w unikatowych kształtach. Dołożyliśmy wielu starań, aby nasze produkty były naprawdę zdumiewające.

W naszej ofercie proponujemy również herbaty sypane, zapakowane w specjalnie zaprojektowane eleganckie tuby, które podkreślają wyjątkowość naszego produktu oraz mogą stanowić gustowny i wysublimowany prezent.

Podziel się magią picia niezwykłych herbat od Teabag ze swoimi przyjaciółmi, rodziną. Picie herbaty to przede wszystkim ludzie, spotkania, wyjątkowe chwile oraz okazja do poznania pasjonujących historii.

Joanna Szałek
Founder

PORTRETY_ (4)_1.jpg